Регистрация на стрийм

Вашият стрийм няма да може да бъде изтрит от вас, за това внимавайте за грешки в полетата.

Резултатите след първият ден на ESL ESEA Dubai Invitational
news_announce4

Голямата битка за наградният фонд започна ударно като победителите от първите 4 мача са съответно:

Group A Group B
EnVyUS
Virtus.pro
fnatic
TSM

Те автоматино преминават в горната част на схемата, което оставя в  долната част:

NiP
Cloud9
Titan
NaVi

Един срещу друг в горната част на схемата се изправиха EnVyUS и Virtus.pro, а вторият мач беше между fnatic и TSM.
EnVyUS загубиха от Virtus.prо, като крайният резултат е 7:16. TSM успя да наделее над fnatic след продължения и завършиха 19:17.

В долната част на схемата в първия мач един срещу друг се изправиха отборите на Cloud9 и NiP, а след тях беше и играта между Titan и NaVi.
Отново станахме свидетели на продължения в мача на Cluod9 и NiP, в който NiP победиха с краен резултат 16:19.
Тitan и NaVi приключиха при 16:10 с победа на Titan.

TSM и Virtus.pro са на крачка от плейофите и чакат противниците си, които ще бъдат излъчени днес, 11ти Септември от мачовете между

EnVyUS vs NiP fnatic vs Titan

Днешният ден със сигурност ще бъде изпълнен с още повече екшън, класни отигравания и спиращи дъха моменти, така че не пропускайте!